لیوکس آرایکس

اطلاعات اساسی:

[table width ="100%" style ="" responsive ="false"] [table_head] [th_column]مقدار مواد موجود در هر کپسول[/th_column] [th_column]مشخصات ترکیبات موثر در هر کپسول[/th_column] [/table_head] [table_body] [table_row] [row_column]90 mg[/row_column] [row_column]Artichoke leaf extract (5% Cynarin)[/row_column] [/table_row] [table_row] [row_column]90 mg[/row_column] [row_column]Beet leaf (Root)[/row_column] [/table_row] [table_row] [row_column]90 mg[/row_column] [row_column] Dandelion root[/row_column] [/table_row] [table_row] [row_column]90 mg[/row_column] [row_column]Milk thistle seed extract (80% Silymarin)[/row_column] [/table_row] [table_row] [row_column]90 mg[/row_column] [row_column]Turmeric root extract (95% Curcumin )[/row_column] [/table_row] [table_row] [row_column]30 mg[/row_column] [row_column]Black radish root (Root) [/row_column] [/table_row] [table_row] [row_column]10 mg[/row_column] [row_column]Inositol [/row_column] [/table_row] [table_row] [row_column]0.5 mg[/row_column] [row_column]Astaxanthin[/row_column] [/table_row] [table_row] [row_column]1 mg[/row_column] [row_column]Vitamin B6 [/row_column] [/table_row] [table_row] [row_column]100 mcg[/row_column] [row_column]Vitamin B12[/row_column] [/table_row] [table_row] [row_column]12.5 mg[/row_column] [row_column]Magnesium stearate[/row_column] [/table_row] [/table_body] [/table]

موارد مصرف:

1-کمک به باازسازی سلول های کبدی و بهبود عملکرد ان

2-کمک به تولید بیشتر صفرا و در نتیجه کاهش چربی خون

3-کمک به دفع سموم کبدی و دستگاه گوارشی

4-کمک به رفع سوء هاضمه ویا ترشح اسید معده

5-کمک به کاهش تخریب سلول های کبدی به عنوان یک انتی اکسیدان قوی

روش مصرف:روزانه سه مرتبه و هر مرتبه یک عدد کپسول همراه با وعده غذایی با یک لیوان آب و یا مطابق با دستور پزشک مصرف شود.

تعداد کپسول در هر قوطی:30

توضیحات مواد تشکیل دهنده:

عصاره کنگرفرنگی:

کنگر فرنگی دارای خواص کاهش چربی و دفع سموم کبدی است. همجنین به رفع مشکلات سوءهاضمه و پیشگیری از سنگ کیسه صفرا کمک می کند.

عصاره برگ چغندر:

در آزمایشات حیوانی نشان داده شده که چغندر چربی های کبدی را کاهش می دهد. همچنین در پاکسازی کبد از سموم نقش بسزایی دارد. بطور کلی چغندر قند باعث بهبود عملکرد کبد می شود.

عصاره ریشه قاصدک:

این گیاه برای کمک به درمان بیماری های التهابی مجاری ادراری و سوءهاضمه استفاده می شود. همچنین برای رفع اختلالات کبد و کیسه صفرا، بواسیر، تراکم در سیستم پورتال، نقرس، اختلالات روماتیسمی، اگزما، و سایر اختلالات پوستی کاربرد دارد.

عصاره دانه خارمریم:

مواد تشکیل دهنده این گیاه به جلوگیری از ورود سموم به کبد کمک می کنند. سیلیمارین موجود در خار مریم با افزابش سنتز پروتئین ریبوزومی، توانایی احیاکنندگی کبد را دارد. همچنین به عنوان یک پادزهر برای جلوگیری از مسمومیت قارچی استفاده می شود.

عصاره ریشه زردچوبه:

از سال های قبل، زردچوبه به عنوان تصفیه کننده معده و خون در طب سنتی استفاده می شده است. همچنین برای درمان بیماری های کبد، و بیماری های پوستی و بهبود زخم ها موثر است. همچنین از آن برای بهبود سردرد، برونشیت، سرماخوردگی، عفونت ریه، فیبرومیالژیا، جذام، تب، مشکلات قاعدگی و سرطان استفاده می شود.

ریشه تربچه سیاه:

این گیاه به عنوان یک سم زدای قوی برای رفع اختلالات معده و روده و مشکلات مجاری صفراوی، استفاده می شود. همچنین برای درمان عفونت و التهابات دستگاه تنفسی، برونشیت، تب و سرماخوردگی کاربرد دارد.

ریشه این گیاه آنزیم های گوارشی و صفرا را تحریک می کند و قادر به مبارزه با میکروارگانیسم ها است.

اینوسیتول:

یک ماده شبیه ویتامین است و عضلات کبد و مغز را تحت تاثیر قرار می دهد. اینوسیتول یک منبع مغذی از اسید گلوکورونیک که برای سم زدایی و چربی زدایی از کبد بسیار موثر است.

آستاکسانتین:

رنگدانه مایل به قرمز که متعلق به یک گروه از مواد شیمیایی به نام کاروتنوئید است. یک آنتی اکسیدان قوی است که نه تنها اکسیداسیون را داخل کبد کاهش می دهد بلکه از آسیب به DNA و سرطان کبد جلوگیری می کند.

ویتامین های ب 6 و ب 12:

بیماری های کبدی می تواند ناشی از کمبود ویتامین های ب در بدن باشد. این ویتامین ها به درمان بسیاری از بیماری ها از جمله اختلالات کبدی و گوارشی، آلزایمر، اوتیسم، دیابت، سردردهای میگرنی، آسم، گرفتگی های عضلانی، ورم مفاصل، آلرژی، آکنه های پوستی کمک می کند.

بسته بندی: بسته بندی شده در ظروف غیر قابل نفوذ به رنگ قهوه ایی تیره جهت حفاظت در برابر اکسیداسیون.

توجه:  این محصول هیچ گونه مواد نگهدارنده مصنوعی، رنگ یا طعم دهنده، اضافه نشاسته، شکر، لاکتوز، شیر، نمک، مخمر، گندم یا گلوتن ندارد.

سایر مواد تشکیل دهنده:  ژلاتین، سلولز (خالص)

 
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + یازده =