[table width ="100%" style =" table-hover" responsive ="true"] [table_head] [th_column]Amount per serving[/th_column] [th_column]Daily Value%[/th_column] [/table_head] [table_body] [table_row] [row_column]L-Cystine[/row_column] [row_column]2000 mg[/row_column] [/table_row] [table_row] [row_column]Zinc[/row_column] [row_column]10 mg[/row_column] [/table_row] [table_row] [row_column]Vitamin B6[/row_column] [row_column]1.40 mg[/row_column] [/table_row] [table_row] [row_column]L-Arginine[/row_column] [row_column]6 mg[/row_column] [/table_row] [/table_body] [/table]

نحوه مصرف: روزی 2 عدد قرص 2بار درروز یا طبق دستور پزشک مصرف گردد

ال-سیستین

ال – سیستین امینو اسید لازم در بدن است

 سیستین یکی از اجزای اصلی تشکیل دهنده مو و ناخن سبب افزایش سرعت تکثیر سلولهای غنی از کراتین ( نوعی پروتین است که جز اصلی در ساخت مو و ناخن می باشد. ) شده که برای رشد مجدد مو ضروری هستند، وخواص آنتی اکسیدانی دارد.

سیستین برای سلامت پوست, سم زدایی بدن (به لحاظ اینکه حاوی سولفور می باشد), و تولید کلاژن (مورد کاربرد برای انعطاف پذیری و بافت پوستی), ضروری می باشد.

ال-آرژنین

ال آرژنین (L_Arginine) یک آمینواسید نیمه ضروری است و آرژنین ماده اولیه گاز نیتریک‌اکسید است که سبب گشادی عروق شده و این امر خون‌رسانی به اندام‌هایی را که در جریان فعالیت ورزشی درگیر هستند، تسهیل نموده و در نتیجه می‌تواند کارایی ورزشکار را به ویژه در فعالیت‌های هوازی افزایش دهد. همچنین این آمینواسید قادر به پاکسازی رادیکال‌های آزاد از خون، بهبود عملکرد سیگنال‌های سلول‌های عضلانی، رهاسازی هورمون رشد، حمایت از کلسترول خوب و تنظیم متابولیسم چربی و سطح نمک در بدن است.

آرژنین قادر است تا سطح هورمون رشد را در بدن افزایش دهد و این کار را از طریق تقویت اکسیژن مایع و پشتیبانی از فشار خون سالم انجام می‌دهد. به همین دلیل مکمل آرژنین می‌تواند برای اشخاصی که قصد کاهش وزن دارند نیز مفید واقع شود.

علاوه بر این،آرژنین نیز با بهبود عملکرد جنسی مرتبط بوده و عموماً برای درمان مردانی با عملکرد ضعیف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وتیامین B6

ویتامین B6، به عنوان یک کوآنزیم برای بیش از یکصد فعالیت بیوشیمیایی در بدن مورد نیاز است، کوآنزیم به موادی گفته می شود که برای فعال شدن و ترشح آنزیم ها مورد نیاز می باشند.

ویتامین ب6 کمک به متابولیزم پروتئین ها، کربوهیدرات ها و تبدیل آن ها به انرژی می کند.

ویتامین B6 برای تولید بسیاری از مواد شیمیایی در بدن از جمله هورمون های انسولین و آدرنالین، انتقال دهنده های پیام های عصبی، بسیاری از آنزیم ها مانند آنزیم های گوارشی، هیستامین، دوپامین و بسیاری دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

ویتامین ب6 نقشی مهم در فعالیت سیستم ایمنی بدن و سیستم اعصاب مرکزی و مغز ایفا می کند و کمبود آن با واکنش های عصبی و رفتاری از قبیل کاهش حافظه، عصبانیت و پرخاشگری، سردرگمی، افسردگی و غیره همراه است.

روی

عنصر روی از چندین جنبه بر روی  سیستم ایمنی بدن تاثیر می‌گذارد و هر روز به مقادیر کمی نیاز است تا سلامتی خود را حفظ کرده و هر روز وظایف مهم انجام دهد. روی به تولید هورمون رشد کمک می‌کند، ایمنی را بهبود می‌بخشد و  عمل گوارش را تسهیل می نماید ، و به عنوان یک ضد التهاب عمل می کند.

احتیاط

در صورت استفاده از داروهای دیگر قبل از مصرف با پزشک متخصص مشورت نمایید.

زنان باردار وشیرده قبل از مصرف مکمل با پزشک متخصص مشورت نمایند

برای مصرف بزرگسالان بوده و دور از دسترس کودکان نگهداری شود..

شرايط نگاهداري وبسته بندی

در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد و دور از نور و رطوبت

این مکمل  به صورت کپسول 30 عددی در دو بلیستر 15 عددی در یک جعبه مقوایی بسته بندی می گردد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

پنج × 4 =